Hakkımızda

Bizim hayvansever bir marka olduğunu söylememize zaten gerek yok. PetSafe'in ilk kurulduğu 1991'den beri hayvanlara olan sevgisi ve adanmışlığı tüm dünyadaki hayvan besleyenler için en güvenilir marka olmasına neden olmuştur.
Bunu elde edebilmek için güvenilir, empati kurabilen ve özgün bir marka olmamız gerekli olduğunu bildiğimizden şirket değerlerimiz bu yapıtaşları üzerine kurulmuştur. Çok büyük bir hayvan aşığı olan CEO'muzun dünya görüşü şirketin açık ve dürüst tavrını oluşturmaktadır. İşte bu yüzden müşterilerimizi dinleyip onlarla birebir ilişki kurup ihtiyaçlar ve gereksinimler doğrultusunda ürünlerimizi geliştirmekteyiz.
Amacımız hayvan sahipleri ve hayvanları arasındaki özel ilişkiyi güçlendirip hayatı onlar için kolaylaştırmak. Şirketimizin markası altında bulunan her ürün işte bu özel ilişkiye duyduğumuz saygı ile geliştirilmiştir. Hayvanlarımızın güvenliği, sağlığı ve mutluluğu bugün olduğu kadar gelecekte de şirketimizin ürün geliştirirken en önem verdiği konular olacaktır.

Koru, eğit, sev

Şirketimizin mottosu bu üç kelimeden oluşmaktadır. Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özellik, hayvan dostu bir gezegen için gerekli ürünleri geliştirecek, hayvan dostu bilim adamlarıyla çalışmamızdır.
Şirketimizin bünyesindeki mühendislerimiz ve uzmanlarımız, hayvan sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sürekli yeni ürünler geliştirmekte ve bunları deneyip, test etmektedirler. Tüm ürünlerimizin etkili, güvenilir ve sağlıklı olduğundan emin olabilmek için veteriner hekimler ve hayvan davranış bilimcileri ile birlikte çalışmaktayız.

İşte bu nedenledir ki; tüm ürünlerimiz koru, eğit, sev vaadimizle uyumludur.

Markalarımız

Ana firmamız Radio Systems Şirketi tüm dünyada tanınan hayvanlarla ilgili pek çok markanın sahibidir. Av köpekleri markası olan SportDOG, Su pınarları markası Drinkwell, ödül oyuncakları BusyBuddy, yürüyüş tasmaları markası olan Easy Walk, interaktif kedi oyuncakları FroliCat, kendini temizleyen kedi tuvaleti ScoopFree, PetLoo köpek tuvaletleri de Petsafe gibi hayvan dostu markalardır.
Amacımız hayvanlarınızla birlikte kaliteli zaman geçirebilmeniz için, siz hayvan dostlarına yardımcı olmak. İhtiyacınız hayvanınızı biraz eğitmek veya ihtiyaçlarını kolayca gidermesine yardımcı olmak, onu biraz eğlendirmek ya da sağlıklı yaşam sürmesini sağlamak olsun, biz ürünlerimizle her zaman sizin yanınızdayız. Her sabah dünyanın 52 ülkesinden gelen ve herhangi bir ürünümüzle mutlu olmuş hayvanların haberleriyle uyanmak ise bizim işimizi yaparken en büyük motivasyonumuz.